Twój koszyk jest pusty

Produkty pod naszą marką PEEKABOO to nie wszystko co mamy do zaoferowania.  Dlatego powstał dział PEEKABOO & PRZYJACIELE, w którym można znaleźć ciekawe, innowacyjne i funkcjonalne produkty innych marek z którymi nawiązaliśmy współpracę, czyli z przyjaciółmi PEEKABOO:-)  Do naszego działu PEEKABOO & FRIENDS szukamy produktów wyjątkowych, zapraszamy do współpracy marki za którymi stoją nie tylko dobrze zaprojektowane, ładne przedmioty, pasja, radość tworzenia ale także misja, którą się kierują.KipiisTM

Jako pierwsi w Polsce oferujemy Państwu klipsy Kipiis i jest to jednocześnie pierwszy produkt w dziale PEEKABOO & PRZYJACIELE. Kipiis odkryliśmy w Stanach Zjednoczonych, podczas wizyty w...Muzeum Sztuki Współczesnej w San Francisco:-) Kipiis to specjalne klipsy, dzięki którym zrobisz śliniak dosłownie ze wszystkiego!  Wystarczy przypiąć oba klipsy do tego, co masz akurat pod ręką:  serwetki, pieluchy tetrowej, ręcznika kuchennego itp., dostosować długość i...gotowe! Twoja pociecha jest już zabezpieczona. Klipsy Kipiis [ "kip-eez" ] są szczególnie przydatne podczas podróży, w restauracji, na pikiniku...Kipiis zostały zaprojektowane po to, aby ułatwiać życie wszystkim rodzicom, szczególnie tym, którzy mają "elastyczne" podejście do życia:-)

Kliknij tutaj aby przejść do naszego sklepu i zakupić Kipiis.
27.02.2010


James

stoper do drzwi, to kolejny produkt w naszym dziale PEEKABOO & PRZYJACIELE.  Podobnie jak w przypadku Kipiis jesteśmy pierwszy sklepem w Polsce, który wprowadza ten stoper do swojej oferty.  Kaczka - stoper do drzwi James, to funkcjonalny i praktyczny gadżet w każdym domu.  Ten stoper do drzwi z aktywną ochroną palców chroni rączki dziecka przed niezamierzonym zatrzaśnięciem. 

Kliknij tutajaby dowiedzieć się więcej i zakupić stoper do drzwi James.

04.03.2010

 

Blabla

Do naszego działu PEEKABOO & FRIENDS szukamy produktów wyjątkowych, zapraszamy do współpracy marki za którymi stoją nie tylko dobrze zaprojektowane, ładne przedmioty, pasja, radość tworzenia ale także misja, którą się kierują.  Taka jest właśnie Blabla, marka, którą jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek.  Blabla, znaczy wszystko i nic. Takie zakręcone literki. Blabla jest wyjątkowa, szukająca piękna, radości i autentyczności.

Dwie przyjaciółki - Susan i Florence - wybrały się razem w podróż do Peru. Zupełnie przypadkowo odkryły wioskę, której mieszkańcy od pokoleń zajmują się dziewiarstwem i kultywują tę tradycję od lat. Tak powstała, zainspirowana tradycją i talentem, kolekcja ręcznie dzierganych produktów dla dzieci. 

Kolekcja Blabla, zaprojektowana przez Florence Wetterwald i wykonana ręcznie przez peruwiańskich artystów rękodzieła ludowego uszyta została z wysokiej jakości peruwiańskiej bawełny, co sprawia, ze jest ona niezwykle miękka i przytulna. Styl Florence - żywy i jednocześnie prosty w formie, połączony z dziedziczoną od pokoleń wiedzą lokalnych artystów, pozwolił stworzyć produkty, które wyglądają bardzo nowocześnie, a jednak są jak starzy przyjaciele. Ta współpraca, która zaowocowała produktami Blabla, była niezywkle wymagająca, inspirująca, radosna, czasem lekko irytujaca, ale nigdy nie była nudna. Zbudowana na przyjaźni, wzajemnym porozumieniu, szacunku, lojalności, co pozwoliła stworzyć lepszy świat dla nas wszystkich.

Blabla szczyci się swoim zaangażowaniem i poszanowaniem etyki sprawiedliwego handlu. Cieszymy się, że PEEKABOO jest pierwszym sklepem w Polsce, który oferuje markę Blabla.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej i zakupić produkty Blabla.
07.12.2010

 

Skip Hop

Z bogatej oferty marki Skip Hop wybralismy specjalnie dla Państwa bestsellery, z których jedne ułatwiają życie rodzicom, a inne sprawiają wiele radości maluszkom.  Skip Hop to firma prosto z serca Nowego Jorku. W 2003 r. w Skip Hop zaprojektowano pierwszą na świecie torbę na akcesoria dziecięce, którą w bardzo łatwy sposób można było zamocować na wózku. Od tego czasu firma wprowadza na rynek jeszcze bardziej funkcjonalne i innowacyjne produkty dla nowej generacji rodziców.

„W Skip Hop doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnej mamy i taty, sami też jesteśmy rodzicami. Staramy się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Produkty, które odwołując się do naszych serc i nowoczesnego designu upiększają nasz świat jednocześnie ułatwiając rodzicom stawianie pierwszych kroków w ich nowej roli. To właśnie jest dla nas najważniejsze.”

Skip Hop to zaangażowanie w bezpieczeństwo.

Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów – związanymi zarówno ze stosowaniem przez producentów ołowiu i ftalanów jak i używaniem BPA [bisfenol A - związek organiczny należący do rodziny fenoli; istnieją przypuszczenia, że może być przyczyną niektórych chorób]. Wszystkie osoby zaangażowane w produkcję produktów Skip Hop są zobowiązane do przestrzegania tych norm, a wszelkie testy prowadzone są przez niezależne instytucje badawcze.

Skip Hop to także pomoc potrzebującym.

Część zysków ze sprzedaży każdego z naszych produktów przekazujemy na rzecz organizacji, które są dla nas bardzo ważne – wspieramy m.in.  Elizabeth Glaser Pediatric AIDS Foundation (www.pedaids.org), The Ovarian Cancer Research Fund (www.ocrf.org) oraz Baby Buggy (www.babybuggy.org).  Jesteśmy dumni z tego, że możemy je wspierać.


Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej i zakupić produkty Skip Hop.
25.01.2011


Brioko

BRIOKO dołączyło właśnie do grona PEEKABOO & PRZYJACIELE, ta polska marka istnieje na rynku od kilku lat.  Wiedza i doświadczenie założycieli pomogły stworzyć produkty wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów. Niespotykane dotąd na polskim rynku dzienniczki i organizery ułatwiające życie zapracowanym mamusiom i tatusiom są nie tylko praktyczne ale i pięknie zaprojektowane od strony graficznej. Lubimy marki i produkty tworzone z pasją, zwłaszcza te polskie, dlatego nie mogło zabraknąć BRIOKO w sklepie PEEKABOO:-)


Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej i zakupić dzienniczki i organizery Brioko.
27.01.2011
 
 Kobiece Strony
Logo PAB Marketing
PayU - płatności internetowe
Stronę wykonało Design-DTP Studio Graficzne