Twój koszyk jest pusty

Pomysł na markę powstał w roku 2009, jego realizacja zajęła niemal 12 miesięcy.  Był to okres obfitujący w pomysły, zmiany, punkty zwrotne, ale przede wszystkim było w nim wiele chwil radości tworzenia. Chcemy podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania PEEKABOO, którzy wierzyli w nas i w to, co robimy!

pab-marketing-znak Peek-a-boo [ pikabu ] – czyli… 'a kuku'.
To ulubiona zabawa córeczki jednej z sił nas wspierajacych. Słowa "A KUKU" i "PEEKABOO" padły tyle razy, kiedy chowała się z kolejnymi prototypami kocyków, owijając się metrami atłasowej lamówki w naszym firmowym, czekoladowym kolorze, że uznałyśmy jedno z nich za doskonałą nazwę dla naszej marki.


Naszym celem było wprowadzenie na rynek marki dziecięcej, której produkty wyróżniają się wzornictwem, jakością wykończenia i użytych materiałów.  Zależało nam również na tym, aby stworzyć produkty oparte na materiałach polskiego pochodzenia i wyprodukowane w Polsce.  Chciałybyśmy także, aby marka PEEKABOO kojarzyła się nie tylko z niepowtarzalnymi produktami, ale również z pewną odpowiedzialnością społeczną. Szczegółami na ten temat podzielimy się z Państwem już niebawem...

Nasze produkty kierujemy więc do osób poszukujących dobrego wzornictwa, ceniących prostotę formy, estetykę produktu, jakość wykonania i niepowtarzalną kolorystykę. Do wszystkich tych, dla których pochodzenie produktów i sposób ich produkcji ma znaczenie. To właśnie dla Nich stworzyliśmy PEEKABOO – w 100% polskie produkty wytwarzane z polskich materiałów przez małe, polskie przedsiębiorstwa.  PEEKABOO to estetyka i jakość, której brakowało nam na rynku.  Jesteśmy pewne, że użytkowanie naszych produktów przyniesie Państwu i Maluszkom, tyle samo radości, co nam ich tworzenie. Wierzymy, że drobne szczegóły robią dużą różnicę, dlatego przykładamy dużą wagę do detali - od wykończenia produktów zaczynając, poprzez personalizację i ręcznie wykonywaną "zawieszkę", na sposobie pakowania kończąc.  Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z firmami, które rozumieją naszą wizję i wspólnie z nimi możemy ją realizować tworząc tak wyjątkowe produkty.

Mamy wiele pomysłów na nowe produkty pod marką PEEKABOO i nieustannie nad nimi pracujemy. Prosimy zaglądać  na naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej o naszych nowościach.  Zapraszamy!

12.01.2010

Logo PAB Marketing
PayU - płatności internetowe
Stronę wykonało Design-DTP Studio Graficzne